Vas skål silver
2016-04-12
375733
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, SKÅL, silver, 1900-talets början, höjd 20 resp 7 cm, total vikt med bottenplatta 425 g
Med inskription, smärre bucklor