Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 5 dlr., nyrenässans, betsad ek, bestående av: 1 par karmstolar, 1 par stolar, soffa, soffans längd 160, sitthöjd ca 44 cm
Slitage och skador, kompletterade fotavslut
375722
2016-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här