Angelica Wiik
2016-04-12
375717
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Resan", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 232/290, oramad, 60x42 cm