Penselvas
2016-04-12
375709
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PENSELVAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd ca 29 cm
Slitage