Olle Baertling
2016-04-12
375703
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OLLE BAERTLING (1911-1981): Ur sviten The angles of Baertling - Open form, infinite space, 1968, signerad och numrerad Baertling 77/300, 37x15 cm