Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
BLYINFATTADE FÖNSTER, 2+5 st., 1900-talets första hälft, jugendstil, karmmått ca 53 x 65 cm respektive 35 x 45 cm
Slitage/kraftigt slitage, ett glasfönster med skador
375685
2016-04-14