Tallrikar Oaxen
2016-04-16
375583
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROOS VAN DE VELDE, "Daenkei", tallrikar, 8 st, Servax, Belgien, porslin, utvändigt oglaserade, ca 26x17 cm, 4 tallrikar med nagg medföljer
PROVENIENS: Oaxen Krog
Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma