Reliefer 3 st
2016-04-16
375549
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RELIEFER, 3 st, efter antik förlaga, höjd ca 40 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Slitage