Porträtt av Fröken Ebba de Geer
2016-04-12
375498
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFERAD KOSNTÄR (1800-tal): Fröken Ebba de Geer, olja på duk, 40x32 cm
Duklagningar, retuscher