Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
MARCELLO FANTONI, skulptur, Italien, i form av två hästar, lergods, spräcklig glasyr i oxblod, vitt, blått och gult, signerad Fantoni ITALY, höjd 30 cm, mindre lagning vid basen
375445
2016-04-11