Samekniv
2016-04-28
375256
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SAMEKNIV, signerad och daterad FFm 80, skaft och slida i graverat renhorn och läder, längd 19 cm