Oljemålning Bengt Fransson
2016-04-17
375213
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): Ångbåt på strömmen, signerad, olja på duk, 35,5x27 cm