Akvareller
2016-04-11
375198
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), 2 st: Motiv med hästar, monogramsignerade ?, akvarell, ca 28x40 resp 30x38 cm