Jörgen Nash färglitografi
2016-04-11
375181
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JÖRGEN NASH (Danmark, 1920-2004): signerad och daterad Jörgen Nash -89, 114/250, färglitografi, ca 68x52 cm