Karl XII på slagfältet
2016-04-11
375066
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL XII PÅ SLAGFÄLTET, 4 häftade volymer + kartdel
Skador: Slitage