Hammarby IF Ylva Ekman 1993
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
YLVA EKMAN (1947): Hammarby IF - Ishockeymålvakt, signerad och numrerad 200/250, 1993, litografi, 47x38 cm
Kuntoraportti
375009
Päivämäärä:
2016-04-10