Wexiö och dess omgifningar
2016-04-20
374981
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WEIXIÖ OCH DESS OMGIFNINGAR, 12 fotografier, omkring år 1880, signerade Johannes Jaeger, ca 19x25,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
slitage, smärre skador