Ljuskrona
2016-04-10
374964
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, Maria Theresia, 1900-talets mitt, 6 ljusarmar, böhmisk kristall, märkt med medaljong, diameter ca 55, höjd ca 60 cm,
Smärre slitage