Ingegerd Silow röllakan
2016-04-10
374914
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, röllakan, 1900-talets mitt, signerad I. S. ca 248x168 cm
Bruksslitage