Joakim Allgulander färglitografi
2016-04-10
374862
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Night Fountain", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 44/50, färglitografi, 70x49 cm
SMärre kantskada