Byrå 1800-tal
2016-04-10
374858
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, fanérad i björk, beslag i mässing, höjd ca 76,69x44 cm, nyckel finns
Faner- och ytskador