Rökelsekar och buddhafigur
2016-04-09
374823
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RÖKELSEKAR, brons, 1900-talets början, BUDDHAFIGUR, omkring 1900, sten, dekor med turkoser och koraller, höjd 28 resp 24 cm
Båda med skador på krönen