Bordslampor 1800-tal
2016-04-09
374802
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, porslin, underglasyr i blått, höjd 43 cm
Nagg