Oljemålning
2016-04-09
374799
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fiskare, monogramsignerad, olja på duk, 50x65 cm
Smärre färgbortfall