Ytterfoder cloisonné
2016-04-09
374776
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YTTERFODER, Kina, 1800-tal, drakmotiv, cloisonné, höjd 21 cm
Bucklor, skador