Fat 5 st silver
2016-04-09
374751
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FAT, 5 st, silver, 1900-tal, diameter 11-24 cm, vikt ca 1190 g
Slitage, gravyr på baksidan