Lennart Rodhe färgserigrafi
2016-04-09
374740
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad Lennart Rodhe 1975, numrerad 71/350, färgserigrafi,ca 29 x 40 cm
Litet kritstreck på motivet, häftstiftshål i bladets övre hörn, oramat