Roland Svensson litografi
2016-04-09
374736
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), vintermotiv från skärgården, Signerad Roland S med dedikation till Lennart Gram, samt 1:a provtryck dec 47, ca 44 x 40 cm
Något gulnat blad