Olle Baertling serigrafi
2016-04-22
374725
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 277/300, daterad 1962-68, blad 23 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek ca 37x19 cm