Lars Tärning
2016-04-23
374695
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med äpplen, signerad och daterad Lars Tärning -15, skiktmåleri på pannå, diameter ca 32 cm