Bordslampor 1970-tal
2016-04-09
374694
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, Tyskland, stengods, grönglaserade med dekor i turkos, total höjd ca 47 cm
Skärm med smärre skador