Målning
2016-04-09
374626
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (2000-tal): Asiatiskt motiv, olja på duk, 135x85 cm