Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
VASER, 4 st, bl a Herman Kähler, SKÅL, ASK med lock, l Hjorth, Danmark, höjd ca 8-21 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Nagg
374620
2016-04-16