Målning
2016-04-09
374617
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (2000-tal): Asiatiskt motiv, olja på duk, 150x120 cm