Målning
2016-04-09
374611
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (2000-tal):Aasiatiskt motiv, olja på duk, 150x100 cm