Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
SKÅLAR, 2 +1, silver, med glasinsats, C.G. Hallberg, delvis med invändig förgyllning, höjd ca 7,5 resp 8,5, diameter ca 17-21 cm, silvervikt ca 930 g
Gravyr, nagg, slitage
374609
2016-04-09