Takarmatur Alice Nordin
2016-04-15
374520
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ALICE NORDIN, takarmatur, 1900-talets början signerad Alice Nordin, signerad, höjd 43 cm, diameter ca 39 cm
Kupa med skador