Klubbat för:
1 400 SEK
1 000 SEK
LIGGSTOL, 1930-tal, rotting, vitmålad, med ej tillhörande dyna i svinläder, ca sitthöjd 35 cm, längd ca 176 cm
Fothylsor saknas, ytskador, senare bemålad
374511
2016-04-08