Tallrikar Japan 1800-tal
2016-04-16
374510
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 6 st, porslin, Japan, 1800-tal, dekor i emaljfärger, diameter ca 20,5 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
skador