Ebba Hedqvist terracotta
2016-04-08
374452
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EBBA HEDQVIST (1909-2001): Stående kvinna, signerad och daterad E Hedqvist -83, terracotta, höjd inkl sockel ca 52 cm