Kanna med lock sterlingsilver
2016-04-08
374376
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MICHELSEN, kanna, med lock, sterlingsilver, Danmark, invändigt förgylld, handtag i svärtat trä, A Michelsen Copanhagen Sterling Denmark, svenska importstämplar, höjd ca 12, längd 20 cm, total vikt ca 358 g