Soffbord
2016-04-07
374301
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD med klaffar, ensgelsk stil, 1900-talets andra hälft, lådor i sargen med metallbeslag, höjd 60, 100-145x60 cm
Visst slitage/fläckar