Henri Pfeiffer färglitografi
2016-04-10
374300
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WERNER PFEIFFER (född 1946), Silver Orbit, signerad och numrerad 34/50, färglitografi, 60x45 cm