Lisa Larson figuriner
2016-04-07
374293
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA LARSON, figuriner, 4 st., "Kalle", räv, sittande katt, liggande katt, delvis glaserat stengods, höjd ca 5,5-19 cm
En katt med nagg på tass, räv med skador/nagg och lagning