Madeleine Pyk färglitografi
2016-04-07
374259
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Stadsbild, signerad Madeleine Pyk, 258/300, färglitografi, 32 x 26 cm