Karl Mårtens färglitografi
2016-04-10
374246
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), strandskata, sigillstämplad, signerad och numrerad 78/175, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 32 x 45 cm