Karl Mårtens färglitografi
2016-04-10
374243
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), skärfläcka, signerad Karl Mårtens, numrerad 144/290, färglitografi, bladmått ca 42,5 x 29,5 cm