Karl Mårtens färglitografi
2016-04-07
374240
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), svartsnäppa, signerad Karl Mårtens, EA, färglitografi, bladstorlek 43x29 cm