Karl Mårtens färglitografi
2016-04-07
374235
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), skata, signerad Karl Mårtens, EA, färglitografi, bladstorlek 43 x 29,5 cm