Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONSOL med stenskiva, 1800-tal, nyrokoko, marmor, bronserad skulpterad dekor, höjd 84, 34 x 79 cm
Skador
374215
2016-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här